Reliance SCADA logoReliance News logo

Hlavní stránka | Napsali o nás | Reference | Ke stažení | Kontakt

2/2014

Vydána nová verze: Reliance 4.6.3

Nově uvolněná verze 4.6.3 SCADA/HMI systému Reliance přináší řadu významných novinek a vylepšení, jako například podporu databázového systému PostgreSQL. Přečtěte si seznam nejdůležitějších změn v nové verzi.

Reliance 4, vydána nová verze

Novinky v SMS Driveru

SCADA systém Reliance umožňuje odesílat a přijímat SMS zprávy. Od verze 4.6.2 je SMS Driver rozšířen o vyhodnocení odesílání SMS zpráv (úspěšné/chybné odeslání) a o možnost zjišťování kvality GSM signálu. Více informací najdete v tomto článku.

SMS Driver

Nativní podpora MySQL a MariaDB

Ve SCADA systému Reliance je možné od verze 4.6.2 ukládat historická data a alarmy/události do databázových systémů MySQL a MariaDB bez nutnosti psaní skriptů. Přečtěte si článek, který se věnuje připojení systému Reliance k těmto databázím.

MySQL a MariaDB

Máte zajímavou aplikaci? Přihlaste ji do soutěže

Probíhá již pátý ročník Soutěže o nejzajímavější referenci SCADA systému Reliance. Neváhejte tedy, přihlaste svou aplikaci a vyhrajte hodnotné ceny!

Reliance soutěž

Reference: Pavilon Puerto Rico ve španělské Seville

Firma EPGA se v roce 2013 rozhodla instalovat systém pro řízení vytápění a klimatizace ve výstavním pavilonu Puerto Rico. Instalace pokrývá tři patra a podzemní parkoviště. Systém ovládá sedm vzduchotechnických jednotek, osm odsavačů a chladicí zařízení/kotel pro výrobu a distribuci upraveného vzduchu. Vizualizaci a řízení technologických procesů zajišťuje SCADA/HMI systém Reliance.

Pavilon Puerto Rico, Sevilla
Šedá linka
Facebook Google+ Twitter LinkedIn YouTube Wikipedie

Tento email jste obdržel/a, protože jste zaregistrován/a k odběru novinek SCADA/HMI systému Reliance.

Zrušení odběru novinek je možné provést kliknutím na tento odkaz.

© 2014 GEOVAP, spol. s r.o.