Reliance SCADA

Hlavní stránka | Napsali o nás | Reference | Ke stažení | Kontakt

1/2019

Školení SCADA/HMI systému Reliance

Dovolujeme si vás pozvat na školení SCADA/HMI systému Reliance, které se uskuteční od 20. do 24. května 2019 v sídle společnosti GEOVAP v Pardubicích. Pro bližší informace navštivte stránku věnovanou školení Reliance.

Školení SCADA systému Reliance

Reliance na veletrhu WIN EURASIA 2019 v Istanbulu

Zveme vás na veletrh výrobního průmyslu WIN EURASIA 2019 do Turecka, kde bude SCADA systém Reliance prezentován ve stánku společnosti Halici. Více informací najdete v pozvánce na našem webu.

Halici

Integrace IP kamer a dohledového systému Digifort do SCADA systému Reliance

Systém Reliance nativně podporuje IP kamery Axis, Vivotek a Pelco. Pokud tyto kamery nemůžete použít, doporučujeme integrovat vaši kameru pomocí dohledového systému Digifort. Postup, jak integrovat IP kameru, naleznete v tomto článku.

DigiFort

Tip: Jak editovat soubor s příponou .rp4

Soubor s příponou .rp4 je hlavním souborem vizualizačního projektu systému Reliance. Až do verze 4.7.3 byl soubor s příponou .rp4 textovým souborem, konkrétně šlo o tzv. INI soubor. Ve verzi 4.8.0 došlo k převedení formátu souboru s příponou .rp4 z INI na RDT. Soubor tedy není textový a pro prohlížení a editaci je nutné použít tzv. Editor souborů RDT.

Tip: Jak editovat soubor s příponou .rp4

Reference: Dozrávací komory společnosti Inex Partners Oy, Finsko

Společnost De Laat Koudetechniek – systémový integrátor z Nizozemska – provedla v roce 2017 instalaci systému zajišťujícího řízení a vizualizaci 40 dozrávacích komor v distribučním centru společnosti Inex Partners Oy ve Finsku. Vizualizaci procesu dozrávání ovoce má na starosti SCADA systém Reliance.

Reliance reference
Facebook Twitter LinkedIn YouTube Wikipedie

© 2019 GEOVAP, spol. s r.o.