mailing header

Vážení přátelé,

dovolujeme si vás pozvat na školení SCADA/HMI systému Reliance 4, které se uskuteční
od 24. do 27. července 2012 v sídle společnosti GEOVAP, spol. s r.o., v Pardubicích.

Neváhejte a využijte této mimořádné šance zúčastnit se červencového školení a získejte výraznou jednorázovou slevu při nákupu nových licencí.


Náplň školení, cenu a další podrobnosti o školení najdete na webových stránkách Reliance
v sekci "Školení systému Reliance". Zde také naleznete přihlašovací formulář, organizační informace a kontakty na ubytování. Kapacita školicího střediska je omezená. Pokud tedy uvažujete o účasti, neváhejte a pošlete nám vyplněnou přihlášku co nejdříve zpět na emailovou adresu info@reliance.cz nebo faxem na telefonní číslo 466 657 314.

Účastníci školení získají certifikát o absolvování kurzu a zároveň poukaz na slevu při nákupu vývojových či runtime licencí. Účastí na školení získá vaše firma statut "Reliance Application Team member", díky kterému získáte roční hotline podporu vývojářů systému zdarma a možnost využívat speciální cenové akce pro členy Reliance Application Teamu.

Každému účastníkovi školení budou zdarma zpřístupněny videozáznamy ze dnů, kdy byl na školení přítomen. Díky tomu je tak možné připomenout si kdykoliv později témata, která byla na školení vysvětlena.

Těšíme se na vaši účast.

Reliance Team


___________________________________________________________________________

GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314
www: www.reliance.cz, e-mail: info@reliance.cz