hlavička
bílá linka
stín

Systém Reliance opět pomohl Martině Sáblíkové ke zlaté medaili!

3. dubna 2013

Česká závodnice Martina Sáblíková zvítězila na MS v rychlobruslení 2013 na 5000 m trati zbrusu nového rychlobruslařského stadionu v Soči. Málokdo ale ví, že led pro Martinu připravoval český SCADA systém Reliance! Abychom byli přesní – systém Reliance na stadion dodala spolu s technologií chlazení nizozemská firma Boukens Enkhuizen B.V. Proto považujeme za spravedlivé, že v závodě na 3000 m zvítězila nizozemská závodnice Ireen Wüst. Obě země tak získaly zlaté medaile a potvrdily, že patří do absolutní špičky ženského rychlobruslení.

Stadion v ruském Soči je již druhým rychlobruslařským stadionem, kde je pro chlazení ledu závodního oválu použit SCADA systém Reliance. Prvním je stadion v kazašské Astaně, kde se konaly Asijské zimní hry v roce 2011 a kde Martina Sáblíková zvítězila na závodech Světového poháru v prosinci roku 2012.

Martině Sáblíkové k jubilejní desáté zlaté medaili z mistrovství světa gratulujeme. Věříme, že i nadále bude z rychlobruslařských soutěží vozit zlaté medaile a že jí k nim SCADA systém Reliance opět dopomůže kvalitně připraveným ledovým povrchem.

Martina Sáblíková

Martina Sáblíková (autor: Bjarte Hetland, Wikipedia)

stín
patička GEOVAP, logo