Reliance SCADA

Hlavní stránka | Napsali o nás | Reference | Ke stažení | Kontakt

3/2016

Komunikační driver Mitsubishi

Na základě velkého zájmu byl do SCADA systému Reliance doplněn komunikační driver Mitsubishi. Je určen k datovému propojení runtime modulů Reliance s řídicími systémy Mitsubishi FX, A, Q, L prostřednictvím ethernetu. Driver bude součástí připravované oficiální verze Reliance (4.7.3).

Komunikační driver Mitsubishi

Ukončujeme vývoj modulu Reliance Mobile Client

Vzhledem k tomu, že byla ukončena podpora Windows CE 5.0 a uživatelé SCADA systému Reliance preferují moduly Smart Client a Web Client, ukončujeme vývoj modulu Reliance Mobile Client. Od verze 4.7.3 tak mobilní klient nebude součástí systému Reliance.

Vývoj

SCADA systém Reliance na veletrhu MATELEC INDUSTRY 2016

Srdečně vás zveme na mezinárodní veletrh elektrického a elektrotechnického průmyslu MATELEC INDUSTRY 2016, který se uskuteční od 25. do 28. října 2016 na výstavišti IFEMA ve španělském Madridu. Systém Reliance bude na veletrhu prezentován naším distributorem pro španělský trh, společností Dicomat-Asetyc.

Stánek společnosti Dicomat Asetyc

Reference: Výrobní závod společnosti Mondelez International v Opavě

Mondelez International patří k největším světovým výrobcům čokolády, sušenek, žvýkaček, bonbonů a rozpustných nápojů. V roce 2015 byl v Opavě instalován systém pro řízení a monitorování technologií závodu na výrobu cukrovinek. Velmi nás těší, že byl k tomuto účelu vybrán SCADA systém Reliance.

Mondelez International
Facebook Google+ Twitter LinkedIn YouTube Wikipedie

© 2016 GEOVAP, spol. s r.o.