Reliance SCADA logoReliance News logo

Hlavní stránka | Napsali o nás | Reference | Ke stažení | Kontakt

1/2015

Vydána nová verze: Reliance 4.7.1

V nově uvolněné verzi 4.7.1 SCADA systému Reliance je řada významných novinek a vylepšení, mezi které patří například nová podpora pro přístup k tabulkám dBASE či podpora kamerového systému Digifort. Přečtěte si seznam nejdůležitějších změn.

Reliance 4, vydána nová verze

Výsledky Soutěže o nejzajímavější referenci roku 2014

Přinášíme vám výsledky Soutěže o nejzajímavější referenci systému Reliance roku 2014. Do soutěže bylo přihlášeno devět instalací, které poprvé hodnotili i vybraní distributoři. Výsledky jsme zveřejnili na této stránce.

Reliance Soutěž

Videotutoriál: Diagnostika projektu

V našem posledním videotutoriálu se věnujeme velice užitečnému nástroji SCADA systému Reliance, kterým je diagnostika vizualizačního projektu. Ta umožňuje odhalit chyby v projektu ještě dříve, než je spuštěn u koncového uživatele. Podívejte se, jak se
s diagnostikou projektu pracuje.

Reliance videotutoriál

SCADA/HMI Reliance a Siemens LOGO!

Přečtěte si další článek s recenzí pana Jaroslava Blažka z webu www.blaja.cz, ve kterém je ukázáno, jak propojit PLC Siemens LOGO! se SCADA/HMI systémem Reliance.

Siemens LOGO!

Reference: Luxusní rezidence na ostrově Korfu

SCADA systém Reliance je použit pro vizualizaci a řízení luxusní letní rezidence na ostrově Korfu. Systém umožňuje majiteli ovládání technologií rezidence z tabletu včetně vzdáleného přístupu. Prohlédněte si obrázky a detaily této mimořádně zajímavé reference.

Reference na Korfu
Šedá linka
Facebook Google+ Twitter LinkedIn YouTube Wikipedie

Tento email jste obdržel/a, protože jste zaregistrován/a k odběru novinek SCADA/HMI systému Reliance.

Zrušení odběru novinek je možné provést kliknutím na tento odkaz.

© 2015 GEOVAP, spol. s r.o.