Reliance SCADA logoReliance News logo

Hlavní stránka | Napsali o nás | Reference | Ke stažení | Kontakt

1/2014

2013 – další úžasný rok!

Rok 2013 byl pro SCADA systém Reliance opět rekordní. Poděkování patří především všem uživatelům! Přečtěte si podrobnosti o výsledcích roku 2013.

 

Úspěšný rok 2013

Vydána nová verze: Reliance 4.6.2

Nově uvolněná verze 4.6.2 SCADA/HMI systému Reliance přináší řadu významných novinek a vylepšení, jako například podporu databázových systémů MySQL a MariaDB. Přečtěte si seznam nejdůležitějších změn v nové verzi.

 

Reliance 4, vydána nová verze

Siemens driver – novinky

Komunikační driver Siemens ve verzi 4.6.2 podporuje i modely SIMATIC S7-200 a LOGO! Doplnili jsme také import proměnných z prostředí TIA Portal. Podívejte se na video, které popisuje, jak jednoduše lze připojit PLC SIMATIC ke SCADA systému Reliance.

 

Siemens Simatic

Rozšiřujeme náš tým – hledáme programátora

Baví vás programovat a chtěl/a byste se podílet na vývoji SCADA/HMI systému Reliance? Do vývojového týmu hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici programátor. Bližší informace se dozvíte na této stránce.

 

Programátor

Výsledky Soutěže o nejzajímavější referenci roku 2013

Přinášíme vám výsledky dalšího ročníku Soutěže o nejzajímavější referenci SCADA/HMI systému Reliance, tentokrát za rok 2013. Do soutěže bylo přihlášeno celkem čtrnáct instalací. Výsledky jsme zveřejnili na této stránce.

 

BEA centrum
Šedá linka
Facebook Google+ Twitter LinkedIn YouTube Wikipedie

Tento email jste obdržel/a, protože jste zaregistrován/a k odběru novinek SCADA/HMI systému Reliance.

Zrušení odběru novinek je možné provést kliknutím na tento odkaz.

© 2014 GEOVAP, spol. s r.o.