Reliance News hlavička
| Hlavní stránka | O systému Reliance | Napsali o nás | Reference | Ke stažení | Kontakty |
sun.gifReliance 4, verze 4.6.1

Byla uvolněna nová verze systému Reliance, verze 4.6.1, která přináší řadu novinek a vylepšení, jako například nové datové typy Date, Time či TimeSpan, nový komunikační driver pro systémy Siemens nebo nový komunikační driver pro telemetrické systémy komunikující podle standardu IEC 62056-21.

Reliance 4.5.1
sun.gifKomunikační driver pro systémy Siemens

Od verze 4.6.1 je součástí systému Reliance komunikační driver pro systémy Siemens. Ten je určen k datovému propojení runtime modulů Reliance s řídicími systémy Siemens SIMATIC S7-300, S7-400 a S7-1200. Více informací najdete v popisu komunikačního driveru pro systémy Siemens.

Komunikační driver Siemens, ilustrační snímek
sun.gifPodpora vícemonitorových aplikací ve SCADA/HMI systému Reliance

Aktuální verze systému Reliance (verze 4.6.1) obsahuje významné vylepšení v podpoře vícemonitorových aplikací. Ve vývojovém prostředí Reliance Design je možné pro každý počítač definovaný ve Správci struktury projektu zapnout podporu více monitorů a zadat další parametry.

Vícemonitorové pracoviště, ilustrační snímek
sun.gifVeletrh GAS & HEATING CHINA 2013

V listopadu 2013 jsme se zúčastnili veletrhu GAS & HEATING CHINA 2013, který se konal v čínském Jinanu. Vystavovali jsme spolu s firmou ELGAS na stánku čínského partnera, firmy Zhejiang Cangnan Instrument Factory. Přečtěte si krátký článek o naší účasti na tomto veletrhu.

Veletrh GAS & HEATING CHINA 2013, ilustrační snímek
sun.gifSystém Reliance v listopadovém vydání časopisu Automa

V listopadovém čísle (11/2013) časopisu Automa byl otištěn článek o SCADA systému Reliance spolu s grafikou na titulní stránce. Článek nazvaný SCADA/HMI Reliance chrání před zatopením podjezdy v Istanbulu si můžete stáhnout v elektronické verzi z našich stránek.

Automa, ilustrační obrázek
sun.gifReference: Systém Reliance chrání podjezdy v Istanbulu před zatopením

Istanbul je největší město v Turecku. Město má jednu z nejhustších dopravních sítí na světě, jejíž součástí je i 62 silničních podjezdů. V období vydatných jarních a podzimních dešťů se stává, že jsou některé podjezdy zatopeny. Aby se tomuto předešlo, rozhodla se istanbulská vodárenská a kanalizační správa (ISKI) pro instalaci dálkového řídicího a varovného systému na všech ohrožených podjezdech. Těší nás, že vizualizaci a řízení systému ochrany před zatopením má na starost SCADA/HMI systém Reliance.

Podjezd, Istanbul
line.jpg
Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případě klikněte na tento odkaz.
line.jpg
© 2013 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz
GEOVAP, spol. s r.o., logo