Reliance News hlavička
| Hlavní stránka | O systému Reliance | Napsali o nás | Reference | Ke stažení | Kontakty |
sun.gifReliance Sales & Technical Meeting 2013

Od 16. do 22. června 2013 se v sídle společnosti GEOVAP v Pardubicích konalo mezinárodní setkání distributorů a partnerů SCADA/HMI systému Reliance nazvané Reliance Sales & Technical Meeting 2013. Pozvání na mítink přijali zástupci z Nizozemska, Španělska, Turecka, Rumunska, Ruska, Austrálie a Kypru. V tomto článku si můžete přečíst, jak celý mítink probíhal.

Reliance Sales & Technical Meeting 2013
sun.gifVideotutoriál: Odesílání SMS zpráv ze systému Reliance 4

Připravili jsme pro vás nový videotutoriál, který na jednoduchém příkladu ukazuje, jak lze ve SCADA/HMI systému Reliance 4 odesílat SMS zprávy na mobilní telefony pomocí externího GSM modemu připojeného k počítači.

Reliance videotutoriál, ilustrační snímek
sun.gifDistributor SCADA/HMI systému Reliance v Íránu

Rádi bychom vám představili společnost Delta Gas Mobin Group, která se stala distributorem SCADA/HMI systému Reliance pro íránský trh.

Nový distributor, ilustrační snímek
sun.gifRedundance datových serverů Reliance 4

Ve verzi 4.6.0 byla do systému Reliance 4 doplněna redundance datových serverů (Reliance Control Server, Reliance Server). Je také označována jako redundance typu server–server. Smyslem této funkce je vytvoření horké zálohy (hot standby) pro nejdůležitější počítače v projektu. Podrobnosti se dočtete v tomto technickém článku.

Podpora redundance, ilustrační obrázek
sun.gifReference: Vizualizace a řízení bioplynové stanice v Mrákově

Firma ZAT implementovala v roce 2012 vizualizační a řídicí systém pro novou bioplynovou stanici v Mrákově u Domažlic. Pro řízení bioplynové stanice je navržen distribuovaný řídicí systém. Centrální řídicí jednotkou je zde programovatelný automat Siemens Simatic řady S7-300. Přehlednou vizualizaci zajišťuje SCADA/HMI systém Reliance 4.

Mrakov
line.jpg
Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případě klikněte na tento odkaz.
line.jpg
© 2013 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz
GEOVAP, spol. s r.o., logo