Reliance News hlavička
| Hlavní stránka | O systému Reliance | Napsali o nás | Reference | Ke stažení | Kontakty |
sun.gifReliance 4, verze 4.6.0

Byla uvolněna nová verze Reliance 4.6.0, která přináší řadu významných novinek a vylepšení, jako například redundanci serverů, podporu SVG grafiky nebo export sestav do formátů HTML, CSV, PDF, XLS, XLSX a XML. Přečtěte si přehledný seznam nejdůležitějších změn v nové verzi kliknutím na tento odkaz.

Reliance 4.5.1
sun.gifTestimoniály na webu Reliance

Velmi si ceníme všech našich distributorů, systémových integrátorů i koncových zákazníků z celého světa. Jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o názory některých významných partnerů z různých zemí. Vytvořili jsme stránku Testimoniály, kde jsme tyto názory zveřejnili.

Testimoniály, ilustrační snímek
sun.gifRekordní 1. čtvrtletí roku 2013

Minulý rok 2012 byl z hlediska prodejů SCADA systému Reliance dosud nejúspěšnější. O to více jsme rádi, že můžeme 1. čtvrtletí letošního roku opět vyhodnotit jako nejúspěšnější kvartál v celé historii. Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku vzrostly prodeje licencí SCADA systému Reliance o 40 %! Duben pak meziročním nárůstem o 65 % potvrdil zvýšený zájem o SCADA systém Reliance ze strany zákazníků. Velice si této důvěry vážíme!

Zhodnocení, ilustrační snímek
sun.gifReliance pomáhá zvládnout záplavy v Praze

Po katastrofických záplavách v roce 2002 byl v Praze vybudován protipovodňový uzávěr na vodním díle Libeňské přístavy. Firma MCAT AUTOMATION zde instalovala SCADA systém Reliance. V těchto dnech, kdy střední Evropu sužují povodně, i tento systém pomáhá ochránit Prahu před záplavami. Popis této reference si můžete přečíst zde.

Čerpadla na hrázi, Libeň
sun.gifSoutěž o nejzajímavější referenci SCADA/HMI systému Reliance roku 2013

Na jaře jsme vyhlásili čtvrtý ročník Soutěže o nejzajímavější referenci systému Reliance, tentokrát za rok 2013. Soutěž trvá od 1. ledna do 30. září 2013 a opět soutěžíme o hodnotné ceny! Bližší informace o soutěži najdete na této stránce.

Reliance soutěž
sun.gifReference: Dalkia Industry CZ, a. s.

Dalkia Industry CZ je exkluzivním dodavatelem všech energií potřebných pro průmyslovou činnost svého hlavního zákazníka – společnosti OKD. V letech 2010 až 2013 byla provedena rekonstrukce a modernizace zařízení na dodávku a distribuci elektrické energie a na výrobu tepla, teplé vody a stlačeného vzduchu. Firma Autel pro vizualizaci a řízení použila SCADA/HMI systém Reliance 4.

Dalkia
line.jpg
Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případně klikněte na následující odkaz.
line.jpg
© 2013 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz
GEOVAP, spol. s r.o., logo