Reliance News Header
| Hlavní stránka | O systému Reliance | Napsali o nás | Reference | Ke stažení | Kontakty |
sun.gifZhodnocení roku 2012 – Krize, či konec světa?

Když jsme před rokem hodnotili výsledky roku 2011, konstatovali jsme, že rok 2011 byl v historii naší divize nejúspěšnější a plný rekordů. Nikdo v té chvíli netušil, co můžeme očekávat od roku 2012. Ze všech stran se skloňovalo slovo krize a na konci roku měl podle „ověřených zpráv” nastat konec světa. O to více nás těší, že loňský rok 2012 můžeme zhodnotit opět jako naprosto nejúspěšnější v historii našeho střediska.

Úspěch, ilustrační snímek
sun.gifNové prospekty Reliance 4 v sekci Ke stažení

Na našem webu jsou umístěny nové prospekty systému Reliance 4 ve formátu PDF. Prospekty si můžete volně stáhnout ze sekce Ke stažení (stránka Reliance 4 – propagační materiály). V současné době je na stránce umístěna česká, slovenská, anglická, nizozemská a turecká verze prospektu.

Prospekty
sun.gifVizualizace rodinného domu – nová ukázková vizualizace

V nedávné době byla sekce Ukázkové vizualizace systému Reliance rozšířena o novou on-line vizualizaci, která zobrazuje reálná data rodinného domu. Spolu se spuštěním on-line vizualizace rodinného domu byla také aktualizována stránka Ukázkové vizualizace systému Reliance. Ta má nyní nový, moderní design s velkými a přehlednými tlačítky pro spuštění. Nově je možné spouštět vizualizace na chytrých telefonech pomocí čtečky QR kódů.

Vizualizace rodinného domu
sun.gifVystavovali jsme na SPS IPC Drives v Norimberku

Společnost GEOVAP se zúčastnila veletrhu SPS IPC Drives, který se konal od 27. listopadu 2012 na výstavišti v německém Norimberku. Na veletrhu jsme prezentovali SCADA/HMI systém Reliance. Norimberský SPS IPC Drives je největší evropskou výstavou zaměřenou na průmyslovou automatizaci. Získali jsme řadu zajímavých kontaktů a setkali se s mnoha distributory a zákazníky systému Reliance z celého světa.

Stánek společnosti GEOVAP na veletrhu SPS IPC 2012
sun.gifReference: Hraniční předávací stanice Brandov

V návaznosti na nově otevřený plynovod Gazela, jehož provozovatelem je česká společnost NET4GAS a díky kterému do ČR proudí plyn ze severního Ruska, byl v loňském roce v objektu hraniční předávací stanice Brandov instalován systém Reliance za účelem vizualizace a archivace dat z přepočítávačů plynu a chromatografů. Zakázka byla realizována společností GEOVAP.

Vizualizace Brandov
line.jpg
Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případně klikněte na následující odkaz.
line.jpg
© 2013 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz
GEOVAP, spol. s r.o., logo