Reliance News Header
| Hlavní stránka | O systému Reliance | Reference | Ke stažení | Kontakty |
sun.gifPozvánka na veletrh SPS IPC Drives 2012

Srdečně vás zveme na veletrh SPS IPC Drives 2012, který se uskuteční od úterý 27. do čtvrtka 29. listopadu 2012 na výstavišti v německém Norimberku. Naši prezentaci najdete v hale 7A, číslo stánku 731. Bližší informace najdete v pozvánce na veletrh.

SPS IPC Drives, logo
sun.gifVolné vstupenky na veletrh SPS IPC Drives 2012

Pro ty z vás, kteří byste se chtěli zúčastnit veletrhu SPS IPC Drives v Norimberku, máme připraveny volné vstupenky. V případě zájmu nám pošlete emailovou zprávu na info@reliance.cz a my vám obratem zašleme registrační číslo vstupenky. Podívejte se, jak vygenerovat bezplatnou vstupenku ze zaslaného registračního čísla.

SPS IPC Drives, volné vstupenky
sun.gifČlánek o systému Reliance 4 v časopisu ATP Journal SK

V červencovém čísle odborného měsíčníku ATP Journal (7/2012) byl otištěn článek nazvaný Reliance SCADA – vizualizace na tabletu či chytrém telefonu rychle a jednoduše. Elektronická podoba článku je k dispozici na webu Reliance.

ATP Journal
sun.gifNový design stránky s popisem systému Reliance 4

Kompletně jsme přepracovali stránku s popisem SCADA/HMI systému Reliance 4. Kromě nového, moderního stylu zde můžete najít pět přehledných záložek, ve kterých jsou obsaženy informace od základního popisu přes strukturu systému až po způsoby, jakými lze systém Reliance objednat. Věříme, že díky novému rozvržení stránky rychle najdete ty informace, které o systému Reliance 4 právě hledáte. Podívejte se na zbrusu nový design stránky s popisem SCADA/HMI systému Reliance 4.

Reliance 4, nová stránka
sun.gifReference: Výrobní závod AU Optronics ve slovenském Trenčíně

Společnost AU Optronics je jeden z největších producentů TFT displejů na světě. V roce 2011 firma rozšířila své výrobní kapacity o novou továrnu ve slovenském Trenčíně. Na výstavbě výrobního závodu se podílela i česká firma BUILDSYS, která provedla instalaci systémů řízení technického zařízení a spotřeby energie budovy závodu. Za účelem přehledné vizualizace a ovládání těchto systémů byl použit SCADA/HMI systémem Reliance 4.

AU Optronics, logo
line.jpg
Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případně klikněte na následující odkaz.
line.jpg
© 2012 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz
GEOVAP, spol. s r.o., logo