Reliance News Header
| Hlavní stránka | O systému Reliance | Reference | Ke stažení | Kontakty |
sun.gifReliance verze 4.5.1

Reliance 4, verze 4.5.1, je volně ke stažení z webových stránek systému Reliance.

Reliance 4.5.1
sun.gifŘada vylepšení v systému Reliance 4.5

Systém Reliance přináší od verze 4.5.0 několik významných novinek a vylepšení, které jsou detailně popsány v tomto článku.

Reliance
sun.gifReliance 4 Smart Client - vizualizace na mobilních zařízeních

Reliance 4 Smart Client je tenký klient SCADA/HMI systému Reliance, který zpřístupňuje vizualizaci uživateli prostřednictvím webových stránek. Je navržen pro použití na chytrých telefonech a tabletech s dotykovým ovládáním, které se v současnosti mezi uživateli těší veliké oblibě a jejichž penetrace trhu prudce stoupá. Vedle chytrých telefonů a tabletů lze tohoto klienta použít na jakémkoliv zařízení s webovým prohlížečem.

Reliance 4 Smart Client
sun.gifVýsledky Soutěže o nejzajímavější referenci systému Reliance roku 2012

Přinášíme vám vysledky třetího ročníku Soutěže o nejzajímavější referenci systému Reliance, tentokrát za rok 2012. Soutěž probíhala od 1. ledna do 30. června 2012. Celkem bylo přihlášeno šest instalací, z nichž čtyři byly realizovány v České republice a zbylé dvě v zahraničí (Austrálie a Slovensko). Po uzávěrce soutěže se porota složená z pracovníků Reliance Teamu detailně seznámila se všemi soutěžními referencemi a následně vyhodnotila ty nejzajímavější z nich.

Reliance soutěž
sun.gifReference: Vizualizace a řízení systému zavlažování v Západní Austrálii

V Západní Austrálii bývá po většinu roku velmi horko a sucho. V měsících s minimem srážek je tak třeba provádět pravidelné zavlažování nejen zemědělských plodin, ale i parků. V roce 2011 australská firma Waterman Irrigation, člen společnosti IA-Group Pty Ltd., provedla instalaci systému zavlažování 28 městských parků v oblasti Mandurah jižně od města Perth, hlavního města Západní Austrálie.

Zavlažování
line.jpg
Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případně klikněte na následující odkaz.
line.jpg
© 2012 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz
GEOVAP, spol. s r.o., logo