Reliance News Header
| Hlavní stránka | O systému Reliance | Reference | Ke stažení | Kontakty |
sun.gif2011 - rok plný rekordů

Rok 2011 byl pro Reliance Team velice úspěšný a plný rekordů. Rádi bychom se o ně s vámi podělili a poděkovali vám za přízeň. Více informací naleznete v tomto článku.

Success
sun.gifVystavovali jsme na Spring Gas Conference and Expo v USA

Společnost GEOVAP se zúčastnila konference Spring Gas Conference and Expo, která proběhla od 20. do 22. března 2012 na výstavišti Charlotte Convention Center v americkém městě Charlotte v Severní Karolíně. Prezentovali jsme zde systém pro automatické vyčítání dat z přepočítávačů a záznamových zařízení AVE 2 a SCADA/HMI systém Reliance.

Trade Show
sun.gifNový distributor systému Reliance v Indonésii

Rádi bychom vám představili nového distributora systému Reliance pro Indonésii. V listopadu roku 2011 jsme navštívili společnost PT PGAS SOLUTION v hlavním městě Indonésie Jakartě a uzavřeli smlouvu o partnerství a distribuci našeho software. Pokud Vás zajímají podrobnosti, přečtěte si krátký profil této společnosti.

Reliance partner
sun.gifReliance verze 4.2.3

Reliance 4, verze 4.2.3, je volně ke stažení z webových stránek systému Reliance.

Reliance 4.2.3
sun.gifReference: Dispečerský systém stanic plynového potrubí

V roce 2004 společnost GEOVAP, spol. s r.o., zprovoznila systém monitorování sítě středotlakých regulačních stanic a sítě stanic katodické ochrany plynového potrubí v hlavním městě Praha. Později byl systém rozšířen o monitorování stanic elektrické polarizované drenáže. Za účelem vizualizace a řízení stanic protikorozní ochrany a regulačních stanic plynu byl použit SCADA/HMI systém Reliance.

Odečet zemního plynu
line.jpg
Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případně klikněte na následující odkaz.
line.jpg
© 2012 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz
GEOVAP, spol. s r.o., logo