Reliance News Header
| Home Page | O systému Reliance | Reference | Ke stažení | Kontakty |
sun.gif Výsledky Soutěže o nejzajímavější referenci systému Reliance 2010

Po loňské úspěšné premiéře jsme začátkem února 2011 vyhlásili druhý ročník Soutěže o nejzajímavější referenci systému Reliance, tentokrát za rok 2010. Soutěž byla ukončena 31. května 2011. Do druhého ročníku bylo přihlášeno pět velmi zajímavých instalací. Dvě instalace byly realizovány v zahraničí, zbývající tři zde v České republice. Porota, složená z pracovníků Reliance Teamu, se detailně seznámila se všemi soutěžními referencemi a následně vyhodnotila tři nejzajímavější instalace.

Soutěž
sun.gif Nový distributor ve Španělsku

Představujeme Vám španělský koncern Dicomat-Asetyc Group, který se stal novým distributorem systému Reliance pro španělský trh. Firma byla založena v roce 1963 a od roku 1980 je výhradním zastoupením německé společnosti WAGO ve Španělsku. Distribuční síť Dicomat-Asetyc tvoří 8 obchodních kanceláří rozmístěných v klíčových oblastech Španělska včetně ostrovů.
Více informací zde.

Nový distributor ve Španělsku
sun.gif Společnost GEOVAP, spol. s r.o., je s Vámi již 20 let

Společnost GEOVAP, spol. s r. o. v letošním roce slaví 20. výročí svého založení. Za 20 let úspěšného působení se rozrostla na současných více než 180 stálých zaměstnanců. Těší nás, že software a služby naší společnosti jsou denně využívány zákazníky nejen v ČR, ale i v mnoha zemích na všech kontinentech světa. Máme radost, že naše řešení nacházejí stále nové spokojené zákazníky. Rádi bychom všem našim zákazníkům srdečně poděkovali za přízeň a spolupráci.

20 let GEOVAPu
sun.gif Reliance verze 4.2.1

Na internetových stránkách systému Reliance je volně ke stažení ve verzi 4.2.1.

Reliance 4.2.1
sun.gif Reference: Digital Park Einsteinova, Bratislava

Digital Park Einsteinova je výjimečným administrativním komplexem pro moderní a progresivní společnosti, které vyžadují flexibilitu a komfortní pracovní prostředí a pro ty, kteří ocení originální, nepřehlédnutelný design ve strategické lokalitě hlavního města Slovenské republiky s dobrým dopravním spojením. Digital Park Einsteinova byl na Slovensku vyhlášen Stavbou roku 2010 v kategorii Best Office Development. Za účelem přehledné vizualizace systému vytápění a klimatizace v administrativních budovách byl použit SCADA/HMI systém Reliance.

Solární panel
line.jpg
Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případně klikněte na následující odkaz.
line.jpg

© 2011 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz

GEOVAP, spol. s r.o., logo