Reliance News Header
| Home Page | O systému Reliance | Reference | Ke stažení | Kontakty |
sun.gif Soutěž o nejzajímavější referenci systému Reliance roku 2010 – prodloužení uzávěrky

Termín uzávěrky Soutěže o nejzajímavější referenci systému Reliance roku 2010 byl prodloužen o jeden měsíc. Původní uzávěrka byla prodloužena
na 31. května 2011. Reagujeme tak na požadavky ze strany zákazníků, kteří nestihli připravit a přihlásit popis realizované aplikace.

Soutěž
sun.gif Hodnocení veletrhu Hannover Messe 2011

Ve dnech 4. – 8. dubna 2011 se konal v německém Hannoveru veletrh Hannover Messe 2011, na kterém jsme i tento rok ve stánku společnosti GEOVAP, spol. s r.o., prezentovali SCADA/HMI systém Reliance. V podrobném článku se dočtete o našem působení na letošním ročníku veletrhu, který se právem pyšní přívlastkem "Největší veletrh průmyslových technologií a automatizace".

Hannover Messe 2011
sun.gif Reliance OPC Server

Reliance OPC Server je nový modul systému Reliance 4, který umožňuje přistupovat k proměnným vizualizačního projektu prostřednictvím standardního rozhraní OPC. Díky tomu je možné předávat data z vizualizace informačním systémům provozovaným u zákazníka.

Tip
sun.gif Jak postupovat při žádosti o technickou podporu systému Reliance

Používáte systém Reliance a narazili jste na překážku, se kterou si nevíte rady? Můžete požádat technickou podporu o pomoc. Tento článek Vám napoví, jakým způsobem zformulovat dotaz tak, abyste získali relevantní odpověď v co nejkratším čase. Ušetříte tak čas sobě i pracovníkům technické podpory.

Tip
sun.gif Reference: Fotovoltaická elektrárna Vepřek

V obci Vepřek na Mělnicku proběhlo 8. září 2010 slavnostní otevření ve své době největší české a zároveň jedné z největších světových fotovoltaických elektráren s výkonem 35 MWp. V elektrárně byl během výstavby nainstalován také systém Reliance, který provádí vizualizaci a řízení technologií výroby elektrické energie.

Solární panel
line.jpg
Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případně klikněte na následující odkaz.
line.jpg

© 2011 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz

GEOVAP, spol. s r.o., logo