Reliance News Header
| Home Page | O systému Reliance | Reference | Ke stažení | Kontakty |
sun.gif Pozvánka na veletrh Hannover Messe 2011

Srdečně Vás zveme na největší evropský veletrh průmyslové automatizace Hannover Messe, který se uskuteční v období od pondělí 4. dubna do pátku 8. dubna 2011 v německém Hannoveru. Prezentaci systému Reliance najdete ve stánku číslo D24 umístěném v hale číslo 9.

Hannover Messe 2011
sun.gif Volné vstupenky na Hannover Messe

V souvislosti s dubnovým veletrhem automatizace Hannover Messe 2011, kde jako již tradičně budeme vystavovat systém Reliance, od nás s okamžitou platností získá volnou vstupenku každý, kdo si do 8.4.2011 objedná jakoukoli novou licenci či upgrade stávající licence systému Reliance.

Hannover Messe 2011 ticket
sun.gif Nový distributor v Rumunsku

Představujeme Vám společnost SC HAFNER SRL, která se stala novým partnerem a distributorem systému Reliance v Rumunsku.

Nový distributor v Rumunsku
sun.gif Reliance verze 4.2.0

Po více než 4 měsících byla uvolněna nová verze Reliance 4.2.0. V této verzi je mnoho novinek, změn a vylepšení. Proto Vám doporučujeme přečíst si
tento článek, kde jsou jednotlivé změny podrobně popsány. Mezi zásadní patří například uvolnění Reliance OPC Serveru, díky kterému je možné propojit různé projekty se systémem Reliance navzájem, nebo k systému Reliance 4 napojit jiný dispečerský systém podporující standard OPC.

Reliance New Update
sun.gif Reference: Skiareál Sněžník, Dolní Morava

Areál Sněžník Dolní Morava se nachází v krásném přírodním prostředí pod vrcholem Kralického Sněžníku v obci Dolní Morava. Na jaře roku 2010 prošel areál kompletní rekonstrukcí, kde prakticky na zelené louce vyrostl zbrusu nový moderní areál s celoročním provozem. Rekonstrukce se týkala i implementace nového systému zasněžovaní sjezdových tratí a lesních cest. Za účelem vizualizace a řízení systému zasněžování byl použit systém Reliance.

Sněžník, Dolní Morava
line.jpg
Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případně klikněte na následující odkaz.
line.jpg

© 2011 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz

GEOVAP, spol. s r.o., logo