Reliance News Header
| Home Page | O systému Reliance | Reference | Ke stažení | Kontakty |
sun.gif Únorové školení SCADA/HMI systému Reliance 4

Dovolujeme si vás pozvat na školení SCADA/HMI systému Reliance 4, které probíhá v termínu od 7. do 10. února 2011. V případě Vašeho zájmu o některý den tohoto školení se nám ozvěte telefonem na 466 024 618.

Reliance training
sun.gif Soutěž o nejzajímavější referenci roku 2010

Po úspěchu loňské soutěže o nejzajímavější referenci systému Reliance za rok 2009, kdy bylo do soutěže přihlášeno celkem třináct referencí, vyhlašujeme nový ročník soutěže. Posílejte nám Vaše zajímavé reference se systémem Reliance, které byly, nebo budou zprovozněny do uzávěrky této soutěže. Soutěž bude vyhodnocena a tři nejzajímavější reference budou opět odměněny! Pravidla soutěže najdete na této stránce.

Soutěž o nejzajímavější referenci roku 2010
sun.gif Reliance má nový moderní web

Po čtyřech letech jsme zcela zásadně změnili design webu systému Reliance. Naším cílem bylo osvěžit grafický vzhled našich stránek a pomocí nové nabídky zlepšit orientaci a zrychlit vyhledání potřebných informací. Detailní popis významných změn najdete na této stránce. Věříme, že se Vám nové stránky budou líbit.

Nový web
sun.gif Reference: Západní Austrálie – řízení a vizualizace obilných sil

Společnost Aeration Control Australia pomáhá řídit proces skladování zrna v silech na farmě Petera Nixona v západoaustralském městě Moora. Kromě jedinečného systému chlazení a sušení uskladněného zrna v silech mají zemědělci k dispozici i zařízení k ovládání ventilátorů, které provádí provzdušnění zrna v silech. Za účelem přehledné vizualizace a řízení procesu chlazení a sušení zrna byl použit systém Reliance 4.

Sila na farmě ve městě Moora, Západní Austrálie
line.jpg
Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případně klikněte na následující odkaz.
line.jpg

© 2011 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz

GEOVAP, spol. s r.o., logo