Reliance News Header
| Home Page | O systému Reliance | Reference | Ke stažení | Kontakty |
sun.gif Reliance v Austrálii

Představujeme Vám australskou společnost Industrial Automation Group Pty Ltd, která se stala distributorem systému Reliance pro Austrálii a Nový Zéland. Profil našeho nového distributora si můžete přečíst na této stránce.

Industrial Automation
sun.gif Výsledky soutěže o nejzajímavější referenci systému Reliance

Reliance Team koncem loňského roku vyhlásil soutěž o nejzajímavější referenci systému Reliance. Díky velkému zájmu ze strany soutěžících byla původní uzávěrka soutěže několikrát prodlužována. Po podrobném seznámení se s jednotlivými referencemi proběhlo minulý týden konečné vyhodnocení soutěže. Kdo se stal vítězem a které tři vítězné reference získaly hodnotné ceny se můžete dočíst v tomto článku.

Reliance Soutěž
sun.gif Tip: Najděte chyby ve Vaší vizualizaci – snadno a rychle

Diagnostika projektu je významnou součástí vývojového prostředí Reliance 4 Design. Tento nástroj umožňuje analyzovat vizualizační projekt a vyhledat v něm chyby a nesrovnalosti, které by mohly být příčinou nesprávné funkce projektu.

Reliance Tip
sun.gif Reference: Sladovna Hodonice

Sladovna Hodonice se nachází v tradiční zemědělské oblasti jižní Moravy u města Znojma v blízkosti státní hranice s Rakouskem. V roce 2009 prošla sladovna rozsáhlou rekonstrukcí. Součástí rekonstrukce byla i implementace nového řídicího systému, který ovládá a monitoruje celý provoz sladovny. Pro účely spolehlivé vizualizace byl použit systém Reliance 4.

Sladovny Soufflet
line.jpg
Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případně klikněte na následující odkaz.
line.jpg

© 2011 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz

GEOVAP, spol. s r.o., logo