Reliance News Header
| Home Page | O systému Reliance | Reference | Ke stažení | Kontakty |
sun.gif Vánoční slevy systému Reliance!

Vážení zákazníci! Rádi bychom Vám poděkovali za Vaši celoroční přízeň. U příležitosti Vánoc bychom Vám rádi nabídli možnost získat licence systému Reliance 4 za velmi výhodných podmínek. Na všechny vývojové licence Reliance 4 Design, objednané v rozmezí 10.12.2009 – 8.1.2010, Vám bude poskytnuta Vánoční sleva ve výši 50%. Jediné, co pro získání slevy musíte udělat, je uvést na Vaší objednávce heslo “Vánoce 2009”.

Christmas Discount of Reliance
sun.gif Máte zájem získat licence systému Reliance zdarma?

Zúčastněte se právě probíhající soutěže o nejlepší referenci a vyhrajte licence systému Reliance zdarma. Detaily o soutěži naleznete zde.

Reference Competition
sun.gif Školení Reliance 4

V období od 15. do 18. února 2010 proběhne v sídle společnosti GEOVAP, spol. s r.o., školení SCADA/HMI systému Reliance 4. V případě Vašeho zájmu zasílejte vyplněnou přihlášku na info@reliance.cz, nebo faxem na telefonní číslo 466 657 314. Více informací o školení se dozvíte zde.

Reliance training
sun.gif Reliance verze 4.1.3

Na stránkách systému Reliance je volně ke stažení nová verze 4.1.3. Seznam nejdůležitějších změn ve verzi 4.1.3 najdete zde.

Reliance 4.1.3
sun.gif Tip: Jak ladit skripty v systému Reliance pomocí externího debuggeru?

Vykonávání skriptů ve vizualizačních projektech systému Reliance je možné ladit pomocí externího ladicího nástroje (debuggeru). Stačí pouze nainstalovat libovolný Just-In-Time debugger a povolit ladění skriptů v Možnostech prostředí Reliance Design. V tomto článku si ukážeme, jak na to.

Reliance Tip
sun.gif Odborný článek o systému Reliance na serveru Automatizace.hw.cz

Pan Jaroslav Blažek publikoval na serveru Automatizace.hw.cz článek nazvaný SCADA systém Reliance a PLC Simatic S7 - první kroky, ve kterém popisuje jak je snadné vytvořit v systému Reliance funkční vizualizační projekt. Celý článek si můžete přečíst na této stránce.

Reliance Globe
line.jpg
Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případně klikněte na následující odkaz.
line.jpg

© 2011 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz

GEOVAP, spol. s r.o., logo