| Home Page | O systému Reliance | Reference | Ke stažení | Kontakty |
Reliance verze 4.1.2

Na stránkách systému Reliance je volně ke stažení nová verze 4.1.2. Seznam nejdůležitějších změn od verze 4.0.19 do verze 4.1.2 najdete zde.

Reliance v časopisu Automatizace 9/2009

V časopisu Automatizace 9/2009 vyšla titulní stránka spolu s článkem, který popisuje 12-ti letou úspěšnou cestu při prosazování systému Reliance na mezinárodních trzích. Jako příklad je v článku uvedena instalace systému řízení technologií Amsterdam Areny (nejmodernějšího evropského multifunkčního stadionu) a také instalace systému řízení HVAC budovy Severní věž (North Tower), která je součástí Mezinárodního obchodního centra v Moskvě.

Soutěž o nejlepší referenci

Vyhlašujeme soutěž o nejlepší referenci systému Reliance. Posílejte nám Vaše zajímavé reference se systémem Reliance. Soutěž bude vyhodnocena v průběhu února 2010 a tři nejzajímavější reference budou odměněny. Pravidla soutěže najdete na této stránce.

Aktualizovaná dokumentace Reliance Design

Od verze Reliance 4.1.1 je distribuována také aktualizovaná dokumentace k modulu Reliance Design ve formátu PDF. Samostatně si tuto příručku můžete stáhnout zde.

Ikony a bannery systému Reliance

Sekce Kontakt byla v nedávné době rozšířena o stránku s ikonami a bannery systému Reliance. Budeme velice rádi, pokud si přidáte ikonu nebo banner SCADA/HMI systému Reliance na Vaše internetové stránky. Pomůžete nám tím zlepšit pozici stránek systému Reliance v internetových vyhledávačích.

Reference: Pacton B. V.

Společnost Pacton B. V. je největším zakázkovým výrobcem návěsů a přívěsů v Nizozemsku. Firma zaměstnává více jak 270 zaměstnanců, kteří ročně zrealizují v průměru okolo 2.500 zakázek. Díky tak velké produkci je společnost Pacton B. V. nejen největším nizozemským, ale i evropským výrobcem kamionových návěsů, přívěsů a dalších přívěsných vozidel. V roce 2008 byl ve společnosti Pacton B. V. instalován systém Reliance, který slouží k ovládání a vizualizaci procesu výstupní kontroly nákladních návěsů a přívěsů.

Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případně klikněte na následující odkaz.

© 2011 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz