| Home Page | O systému Reliance | Reference | Ke stažení | Kontakty |
Veletrh Elektrotechniek 2009

Srdečně Vás zveme na letošní ročník veletrhu Elektrotechniek 2009, který patří mezi nejvýznamnější výstavy se zaměřením na průmyslovou technologii a automatizaci v Nizozemsku. Veletrh Elektrotechniek 2009 se bude konat v období od pondělí 28. září do pátku 2. října 2009 na výstavišti Jaarbeurs Utrecht v Nizozemsku.

Reliance v časopisu Automa 03/2009

V březnovém vydání časopisu Automa (3/2009) byl otištěn článek o historii a současnosti systému Reliance spolu s grafikou na přebalu časopisu. Článek popisuje dvanáctileté působení systému Reliance na světových trzích a jako příklad úspěšné mezinárodní reference je uvedena instalace systému řízení HVAC budovy Severní věž (North Tower), která je součástí Mezinárodního obchodního centra v Moskvě. Na našem webu je uložena elektronická podoba celého článku, kterou si můžete stáhnout zde.

Školení Reliance 4

V období od 5. do 8. října 2009 proběhne v sídle společnosti GEOVAP, spol. s r.o., školení SCADA/HMI systému Reliance 4. V případě Vašeho zájmu zasílejte vyplněnou přihlášku na info@reliance.cz, nebo faxem na telefonní číslo 466 657 314. Více informací o školení se dozvíte zde.

Videozáznam školení systému Reliance 4

Na webových stránkách Reliance v sekci pro zákazníky jsou nově umístěny videozáznamy ze školení. Videa jsou rozdělena podle jednotlivých dnů a dále podle jednotlivých školených tematických okruhů. Záznamy jsou primárně určeny pro účastníky školení, aby si mohli zpětně připomenout probíraná témata. Zájemci o tato videa, kteří se školení nezúčastnili, si mohou přístup k nim zakoupit. Více informací zde.

Zlevnění driverů do 200 datových bodů

Rozhodli jsme se výrazně zlevnit komunikační drivery pro aplikace do 200 datových bodů včetně. Díky tomu je možné dosáhnout výrazného snížení celkové ceny systému Reliance pro menší aplikace. Věříme, že toto zlevnění příznivě ovlivní konkurenceschopnost systému Reliance v malých aplikacích.

Reliance 4: Použití datových struktur ve spojení s OPC servery

Věděli jste, že je možné v projektech Reliance 4 s výhodou použít datové struktury i v případě, že pro komunikaci s PLC používáte OPC server? Ve verzi 4.0.18 byla totiž doplněna nová vlastnost "Automaticky generovat OPC ItemID pro vnořené proměnné" pro stanice (zařízení) typu OPC. Tato vlastnost zásadním způsobem usnadňuje definici strukturovaných proměnných. Více informací najdete v tomto článku.

Instalace systému Reliance ve společnosti Kofola a. s.

Společnost Kofola a. s. je součástí společnosti Kofola, která je tvořena čtrnácti firmami působících ve čtyřech státech střední a východní Evropy (Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko a Rusko). V České republice vlastní společnost dva výrobní závody, v Krnově a Mnichově Hradišti. V roce 2008 byla ve výrobním závodě v Mnichově Hradiští provedena implementace nového systému vizualizace a řízení technologie čerpání vody z vrtů S1, S2 a HV3.

Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případně klikněte na následující odkaz.

© 2011 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz