| Home Page | O systému Reliance | Reference | Ke stažení | Kontakty |
Školení systému Reliance 4

Školení SCADA/HMI systému Reliance 4 se uskuteční v termínu od pondělí 6.10.2008 do čtvrtka 9.10.2008 v sídle firmy GEOVAP spol. s r.o. v Pardubicích. Účastníci školení získají certifikát o absolvování kurzu a zároveň poukaz na slevu při nákupu vývojových či runtime licencí. Podrobnější informace si můžete přečíst na této stránce.

Reliance v holandském časopisu Elektro Data

V červnovém čísle holandského automatizačního časopisu Elektro Data byl publikován článek o SCADA/HMI systému Reliance 4, který popisuje spolupráci distributora systému Reliance v Nizozemsku, společnosti Hiflex Automatiseringstechniek B.V. s aplikační firmou Duim Techniek B.V. při implementaci řízení a vizualizace stroje na drcení betonu v holandské společnosti Van Vliet Contrans.

Veletrh MSV Brno 2008

Dovolujeme si Vás pozvat na jubilejní 50. mezinárodní strojírenský veletrh - MSV 2008, který se koná v období od 15. do 19. září 2008 na brněnském výstavišti. Na mezinárodním strojírenském veletrhu budeme společně s firmou Teco prezentovat SCADA/HMI systém Reliance 4. Najdete nás ve stánku číslo C-I-129.

Veletrh Aandrijftechniek / Industrial Week 2008, Utrecht

Srdečně vás zveme na veletrh Aandrijftechniek 2008, který se koná v období od 30. září do 3. října na výstavišti Jaarbeurs Utrecht v Nizozemsku. SCADA/HMI systém Reliance 4 bude na výstavě prezentován naším partnerem a distributorem pro holandský trh, společností Hiflex Automatiseringstechniek B.V.

Reliance 4 Mobile Client: "Designed for Windows Mobile"

Reliance 4 Mobile Client splnil kritéria certifikace - Mircrosoft "Designed for Windows Mobile". V květnu byl Mobilní klient SCADA/HMI systému Reliance 4 úspěšně certifikován v programu „Designed for Windows Mobile 5.0 Pocket PC Logo Test“. Pro udělení certifikace bylo nutné splnit kritéria funkčnosti Mobilního klienta přesně zadaná společností Mircrosoft. Certifikace Mobilního klienta nám mimo jiné umožnila používat Logo „Designed for Windows Mobile“.

Reliance 4: Konverze projektů z Reliance 3

Pro převod vizualizačních projektů vytvořených v systému Reliance 3 do formátu Reliance 4 je k dispozici speciální program - konvertor. Změna formátu projektu je provedena prostřednictvím intuitivního průvodce, ve kterém uživatel vybere existující projekt uložený ve formátu Reliance 3, zadá cestu na adresář pro uložení projektu v novém formátu a nakonec spustí konverzi. Program Reliance 3 to 4 Project Converter (R_3to4.exe) je součástí instalace Reliance 4.

Novinka: Nové drivery pro InMat, Elcor 94, Elgas 2, Wago

Nabídka nativních komunikačních driverů byla v systému Reliance 4 rozšířena o drivery pro zařízení InMat, Elcor 94, Elgas 2 a Wago. Podrobnější informace si můžete přečíst na této stránce.

Reliance 4: Ruský jazyk v runtime modulech

Ve verzi 4.0.12 byly aktualizovány ruské texty, použité v runtime modulech Reliance 4. Kontrola a překlad textů byl proveden naším novým distributorem pro ruský trh, firmou DNEPR z Moskvy. Do budoucna společně připravujeme i další překlady do ruského jazyka.

Reference: Úpravna pitné vody, Hrobice

Úpravna vody v Hrobicích byla postavena v roce 1959. Kapacita úpravny byla po modernizaci v roce 1997 navržena tak, aby zásobovala pitnou vodou města Pardubice, Lázně Bohdaneč a okolní přilehlé obce. Je také záložním zdrojem pitné vody pro město Hradec Králové. Vizualizaci procesu čištění zajišťuje již řadu let systém Reliance.

Reliance verze 4.0.15

Reliance 4, verze 4.0.15 je volně ke stažení na našich stránkách. Seznam nejdůležitějších změn najdete zde.

Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případně klikněte na následující odkaz.

© 2011 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz