| Home Page | O systému Reliance | Reference | Ke stažení | Kontakty |
Vítězství v soutěži Microsoft Industry Awards 2008

Společnost GEOVAP, spol. s r.o., získala se svým projektem AVE - systém pro automatizované dálkové odečty v plynárenství pro skupinu RWE prestižní ocenění v soutěži Microsoft Industry Awards 2008. Projekt zvítězil v kategorii "Nejlepší řešení v průmyslové výrobě" a naše společnost se tak zařadila mezi nejlepší partnery společnosti Microsoft vyvíjející svá řešení právě na platfomě Microsoft.

Zúčastnili jsme se veletrhu Hannover Messe 2008

V dubnu jsme se již tradičně zúčastnili největšího evropského veletrhu automatizační techniky Hannover Messe. Na našem stánku jsme vystavovali nejnovější 4. verzi našeho SCADA/HMI systému Reliance. Ukázkové aplikace s prvky naší nové grafické knihovny přitahovaly pozornost návštěvníků.

Noví partneři systému Reliance v Rusku a Rumunsku

Novými partnery a distributory systému Reliance se staly společnosti DNEPR a Caom S.A. Ruská společnost DNEPR byla založena v roce 1993 v Moskvě. Společnost Caom S.A. byla založena v roce 1995 v rumunském Paşcani.

Nová pravidla pro licence síťových aplikací

V systému Reliance 4 došlo oproti verzi 3 k důležité změně pravidel pro licence síťových aplikací. Zatímco v systému Reliance 3 mohly v rámci síťové aplikace poskytovat data všechny druhy runtime modulů, ve verzi 4 je toto řešeno jiným způsobem. Více informací nadete na této stránce.

Novinka: Reliance Combi Package

Hodilo by se Vám mít ve stejném klíči pro systém Reliance nejen licenci na runtime modul, ale i vývojové prostředí? Například proto, abyste mohli přes vzdálenou plochu provádět údržbu či rozšíření aplikace? Pak pro Vás máme cenově velmi zajímavou nabídku - Reliance Combi Package. Více informací najdete v tomto článku.

Nové demo: On-line vizualizace vzduchotechniky

Připravili jsme pro Vás ukázku on-line vizualizace technologie vzduchotechniky, která byla kompletně vytvořena v systému Reliance 4. Kliknutím na odkaz si můžete ve Vašem prohlížeči vyzkoušet zobrazení a možnosti, které nabízí nový systém Reliance 4!

Reference: Stankiewicz International Corporation USA

Německá společnost Stankiewicz GmbH je uznávaným výrobcem zvukově izolačních dílů pro automobilový průmysl. Její výrobní závody se nachází v Německu, Polsku, České republice, Francii, Belgii a ve Spojených státech amerických. Výrobní závod v USA se nachází ve městě Spartanburg ve státě South Carolina. Společnost zde vyrábí izolační díly pro vozidla značky BMW určené pro americký trh.

Reference: Chiquita Švédsko

Holandská společnost De Laat Koudetechniek B.V. implementovala ve skladech společnosti Chiquita ve švédském Enköpingu nový systém monitorování a řízení procesu chlazení banánů v dozrávacích komorách. Pro řízení komor jsou použity regulátory Siemens Saphir, které zajišťují správný proces dozrávání banánů.

Reliance verze 4.0.13

Reliance 4, verze 4.0.13 je volně ke stažení na našich stránkách. Seznam nejdůležitějších změn ve verzi 4.0.13 najdete zde.

Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případně klikněte na následující odkaz.

© 2011 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz