| Home Page | O systému Reliance | Reference | Ke stažení | Kontakty |
Reliance verze 3.6.9

Nová verze Reliance 3.6.9 je volně ke stažení na našich stránkách. Tato verze, kromě dalších vylepšení a oprav, umožňuje například vložení seznamu aktuálních hlášení do vizualizačního okna. Byla také doplněna podpora nového typu stanice PROMOS.

Certifikát ISO 9001:2001

Na základě certifikačního auditu, provedeného 16.3.2006 firmou TÜV CZ, jsme získali certifikát shody s ČSN EN ISO 9001:2001.

Buďte informováni! Dostávejte Reliance News!

Chcete být pravidelně informováni o zajímavostech a novinkách, které se týkají systému Reliance? Je to jednoduché, vyplňte jednoduchý registrační formulář a pravidelně dostávejte naše Reliance News! Nemůžete se nyní připojit na Váš osobní e-mail? V tom případě jsou pro Vás připraveny Reliance news i ve webové podobě, aby bylo možné prohlédnout si kdykoliv a odkudkoliv celý archiv zajímavostí a novinek.

Protipovodňová ochrana hl. města Prahy – Karlín

V roce 2004, dva roky po ničivých povodních, které nečekaně zasáhly Prahu, byla zahájena výstavba protipovodňové stanice „Libeňské přístavy“. Za účelem ovládání řídícího systému protipovodňového uzávěru vodního díla byl v Libeňském přístavu instalován SCADA/HMI systém Reliance, který byl při letošních jarních záplavách připraven chránit Prahu před případnou povodní.

Reliance na bratislavském výstavišti Incheba

Na bratislavském výstavišti se nejčastěji konají expozice z oblasti stavebnictví, cestovního ruchu, gastronomie, chemického průmyslu, automobilového průmyslu, kosmetiky, módy, zdravotnictví, lekářské techniky a umění. Pro potřeby zabezpečení plynulého chodu bratislavského výstaviště bylo nutné postavit nový řídicí dispečink. Pro vizualizaci všech procesů byl použit SCADA/HMI systém Reliance, který zajišťuje komplexní řízení výstavního areálu (pavilony, hotel, výšková budova)...

Matrox: Technologie pro vzdálená dispečerské pracoviště

Mnozí z Vás se již jistě setkali s potřebou umístit počítač do jiné místnosti, než na dispečink. Důvody jsou nejrůznější - hlučnost, klimatizované prostory, potřeba propojit počítač lokálně se speciálním zařízením apod. Firma Matrox přišla na trh s výborným řešením, kdy je možné periferie počítače (klávesnice, myš, obrazovky, USB a další konektory) pomocí speciální karty a optického kabelu umístit až 250m od samotného počítače. Kromě toho je díky tomuto zařízení možné rozšířit počet připojených monitorů až na 4ks.

Nizozemský veletrh IAS (Industrial Automation Solutions) 2006

Od 22. do 23. března 2006 se konal druhý ročník veletrhu Industrial Automation Solutions (IAS) 2006. Letos se veletrh konal v holandském městě Nieuwegein v prostorách budovy NBC (Nieuwegeins Business Centre). Ve stánku společnosti Hiflex, našeho výhradního distributora pro nizozemský trh, byl veliký zájem o SCADA/HMI systém Reliance...

Hodnocení veletrhu Hannover Messe 2006

Veletrhu Hannover Messe se již počtvrté zúčastnila i naše společnost GEOVAP, spol. s r. o. Prezentovali jsme zde náš SCADA/HMI systém Reliance. Tak jako v předchozích ročnících i letos náš stánek navštívilo velké množství specialistů z oboru SCADA/HMI systémů. Tým vývojářů systému Reliance představil zájemcům nově připravovanou verzi Reliance 4...

Česká republika - Německo 6:5

Letošní veletrh Hannover Messe se nesl ve znamení blížícího se mistrovství světa ve fotbale. Firmy se na svých stáncích předháněly v tom, kdo bude mít originálněji ztvárněnou expozici v duchu MS. Kopaly se penalty, hostesky byly oděné do fotbalových dresů, soutěžilo se o ceny.

Přejete si zrušit odebírání našeho newsletteru? V tom případně klikněte na následující odkaz.

© 2011 GEOVAP, spol. s r.o., Čechovo nábřeží 1790, 530 03 Pardubice, Česká republika
tel.: +420 466 024 618, fax: +420 466 657 314, e-mail: info@reliance.cz